Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Ovaj forum je preseljen na novu adresu:

www.vampireheart.net

Join the forum, it's quick and easy

Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Ovaj forum je preseljen na novu adresu:

www.vampireheart.net
Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FILMSKE VESTI

+4
Billja Heartagram
Emily Bronte
Jadranka
Lenore
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

FILMSKE VESTI Empty FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Čet Nov 18, 2010 4:16 am

Pošto imamo temu u kojoj pratimo muzičke vesti, mislila sam da nije zgoreg da imamo i za film, budući da smo gotovo svi filmofili.

Pa evo, ja ću da počnem:

KAKO IZGLEDA NOVA CRVENKAPA?

Previše liči na "Sumrak sagu", a glavni krivac za to je Ketrin Hardvik.

Nova verzija "Crvenkape" u režiji Hardvikove znatno odstupa od originalne priče. Crvenkapa živi u srednjevekovnom seocetu, koje progoni vukodlak, i zaljubljuje se u siromašnog drvoseču koji nije po volji njene porodice.

Glavne uloge tumače Amanda Sejfrid, Lukas Has, Geri Oldman, Džuli Kristi i drugi. Holivudska štampa piše da se već po trejleru može primetiti da je Hardvikova najveći deo atmosfere filma "pozajmila" iz prvog dela "Sumrak sage".

Film će se u bioskopima pojaviti sledećeg proleća, a Hardvikovu trenutno čeka snimanje nove verzije Šekspirovog "Hamleta".

(MONDO)

HOĆEMO NASTAVAK "GUNISA"!

Kori Feldman, koji je igrao u kultnoj dečjoj avanturi iz 1985. godine, rekao je da su "svi u ekipi" spremni za nastavak filma.

"Ja sam za, glumac Šon Estin je za, kao i režiser Ričard Doner i Stiven Spilberg, koji je napisao scenario. Sada nam samo ostaje da ubedimo studio", rekao je glumac za "Holivud riporter".

"Problem je u studiju 'Vorner bros'. 'Gunisi' su jedan od njihovih najuspešnijih filmova ikada, DVD izdanja se i dalje prodaju kao alva... Ne žele da izbace nastavak koji neće biti dostojan prvog dela, jer bi im to možda ugrozilo prodaju", objasnio je on.

Feldman je dodao i da bi voleo da u filmu igraju "neki novi klinci", kao i da bi se rado pojavio u ulozi starijeg negativca.

(MONDO)
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Čet Nov 18, 2010 5:49 pm

Odlicna tema Lenore....ja sam veliki filmofil i obozavam filmske vesti , dok je kod nas izlazio casopis Total Film , ja redovno kupovala , jedan od najboljih casopisa koje sam citala , full kolor , eksluzivne filmske vesti , ponekad po neki pokloncic - original DVD nekog filma ili poster , u svakom broju po neka top lista * a ja sam manijak za iste *...sve u svemu savrsenstvo klanjanje i onda se desi sta.......jednog meseca jednostavno ne izadje iz stampe , to se ponovi i sledeceg i sledeceg i tako srpski Total Film ode u preveremenu penziju.....jos uvek ne mogu da to prezalim , a sve brojeve cuvam na polici u mojoj licnoj biblioteci , pored Nacionalne geografije i jos nekih casopisa i enciklopedija
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Čet Nov 18, 2010 9:48 pm

Film o životu Džoa Stramera

Producenti Sajmon Halfon i Dejmijan Džons snimiće film o životu pevača grupe "The Clash", Džoa Stramera.Scenario za film, pod nazivom "Joe Public", napisaće Pol Virag.
Halfon, Džons i Virag radili su na filmu "Seks, droga i rokenrol", o pevaču Ijanu Djuriju, za koji je Endi Serkis ove godine bio nominovan za nagradu BAFTA.
Džo Stramer osnovao je pank grupu "Kleš" 1976. godine
Bend je snimio šest studijskih albuma, a njegovih 20 singlova dospelo je na vrh top lista, uključujući "Tommy Gun", "London Calling" i "Should I Stay Or Should I Go".
Grupa se raspala 1986, a Stramer se okrenuo uspešnoj solo karijeri i učešću u nekoliko rok grupa. Bavio se i glumom - igrao je u filmovima "Straight To Hell" Aleksa Koksa i "Tajanstveni voz" Džima Džarmuša.
Džulijen Templ snimio je dokumentarni film o Strameru, koji je umro 2002, pod nazivom "Joe Strummer: The Future Is Unwritten".

( B92 )
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Pet Nov 19, 2010 6:05 pm

Neeee, za ime boga NEEEE:


3D KRCKO ORAŠČIĆ

Filmska adaptacija čuvenog baleta Čajkovskog stiže sledeće godine.

FILMSKE VESTI Sranjex

U Beču dvadesetih godina prošlog veka, devetogodišnja Mari dobija od omiljenog ujaka drvenu lutku, koja oživljava i vodi je na čudesno putovanje. Međutim, vrebaju zlikovci predvođeni Kraljem pacova, pa će Mari, njen brat Maks i njihove igračke morati da oslobode Krcka i spasu svet.

Glavnu ulogu tumači El Fening, mlađa sestra glumice Dakote Fening. U filmu igraju i Džon Turturo, Nejtan Lejn, Ričard E. Grant i drugi.

Budžet filma bio je 90 miliona dolara, a režirao ga je Andrej Končalovski, režiser dela "Tango i Keš".

Trodimenzionalni "Krcko Oraščić" biće premijerno prikazan u decembru sledeće godine.

(MONDO)
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Pet Nov 19, 2010 6:06 pm

I još jednom: NEEEEEEEEEEE!!!


RIMEJK „ČAROBNJAKA IZ OZA“

Studio "Warner Bros" pregovara s rediteljem Robertom Zemekisom o snimanju rimejka filma "Čarobnjak iz Oza". FILMSKE VESTI V189459p0
"Warner" planira da upotrebi originalni scenario Noela Langlija prema kojem je 1939. snimljen "Čarobnjak iz Oza" u kojem su igrali Džudi Garland, Rej Boldžer, Džek Hejli, Bert Lar i Frenk Morgan.

Zemekis trenutno radi na 3D rimejku animiranog filma "Žuta podmornica" iz 1968. zasnovanom na muzici grupe The Beatles.

(MONDO)
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Emily Bronte Pet Nov 19, 2010 10:56 pm

Ljudi su stvarno ostali bez imalo kreativnosti kad moraju da skrnave ovakve klasike. Grehota.Rolling Eyes
Emily Bronte
Emily Bronte
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2557
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Pet Nov 19, 2010 11:00 pm

I ja kazem NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!
Ovi u Holivudu su totalno pogubili kompas , diraju u nesto sto ne treba dirati , neke stvari moraju da ostanu svete npr.Carobnjak iz Oza!
Ja mislim da bi zakonom trebalo zabraniti ovakve strahote , pa to je zlocin protiv covecnosti , humanosti , zdravog razuma !!! Pa sta oni misle ...... nestalo im ideja pa ajde da skrnave sto rece Emily klasike , gde ce im dusa....a da oni nemaju dusu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Uffffffffffffff koliko me ovo iznerviralo !
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Billja Heartagram Pet Nov 19, 2010 11:16 pm

podržavam to sve što ste rekle.stvarno užas Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad No
Billja Heartagram
Billja Heartagram
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 3893
Godina : 32
Location : In Ville's pants xD Berane bre :D
Joined : 11.08.2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000001789800

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Sub Nov 20, 2010 6:59 pm

Kira Najtli glumi Anu Karenjinu

Britanska glumica igraće u adaptaciji čuvenog Tolstojevog romana. Kira Najtli (25) tumačiće ulogu jedne od najslavnijih tragičnih heroina književnosti 19. veka, koju je svojevremeno u dva navrata glumila Greta Garbo.
Scenario će, po istoimenom romanu, adaptirati Tom Stopard, a film će režirati Džo Rajt, sa kojim je Kira snimila hitove "Gordost i predrasude" i "Atonement".
Rajt nije precizirao da li će priču o udatoj ženi koju društvo odbacuje zbog afere sa aristokratom modernizovati, ili će radnju filma ostaviti u Rusiji 19. veka.

(MONDO)
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Pon Nov 22, 2010 3:13 am

Nja.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Sre Nov 24, 2010 10:23 pm

Bafi će opet ubijati vampire

Posle 18 godina "Bafi ubica vampira" se vraća na veliko platno. Studio "Warner bros" je saopštio da na rimejku neće raditi Džos Vidon, koji je napisao scenario za film iz 1992. i bio tvorac serije koja je prikazivana od 1997. do 2003.
Scenario za novi film napisaće junakinja filma "Uvek reci da" Vit Anderson, dok se drugi detalji filma čuvaju u tajnosti.
"Bafi ubica vampira" je film o tinejdžerki koja otkriva da je njen zadatak da brani svet od vampira i drugih demona.
Bafi je u filmu igrala Kristi Svonson, a u seriji Sara Mišel Gelar.

(MONDO)
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Ned Nov 28, 2010 10:12 pm

POCINJEEEEEEEEEEEE I NE ZNAM DA LI DA SE RADUJEM ILI STREPIM Shocked Suspect

Džon Kjuzak u Beogradu

Poznati američki glumac Džon Kjuzak doputovao je u Beograd, gde će narednih dana snimati scene za film "Gavran"."Pozdrav iz Srbije", bila je rečenica kojom se Kjuzak oglasio na svom Twitter profilu u subotu popodne, neposredno po dolasku u prestonicu.
Zvezdu filmova "Biti Džon Malkovič" i "High fidelity" u narednim danima očekuje snimanje nekoliko scena filma "Gavran", nastalog na osnovu čuvene poeme Edgara Alana Poa, u kojem igra i Sergej Trifunović.
Film režira Džejms Mektig, autor filmova "Ninja assasin” i "V for Vendetta”, a priča prati pet poslednjih dana života Edgara Alana Poa (Džon Kjuzak), kada serijski ubica otme njegovu verenicu (Alis Iv), pa pisac zajedno sa detektivom (Luk Evans) kreće u potragu.

(MONDO)
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Ned Nov 28, 2010 10:42 pm

Jao, ja se isto osećam. Oduševila sam se kad sam čula da će on da igra Poa - savršenstvo - a sa druge strane postoji toliko prostora da ga ukake načisto...
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Ned Nov 28, 2010 10:45 pm

Pa to .... i mene strah da ne upropaste stvar totalno!!!!!!!! Valjda nece Suspect
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Pon Nov 29, 2010 12:27 pm

Jedna tužna vest:

UMRO LESLI NILSEN

Slavni komičar (84) preminuo je u bolnici na Floridi od upale pluća. FILMSKE VESTI V190446p0
Lesli Nilsen umro je u snu u bolnici u Fort Loderdejlu, gde je bio smešten pre dve nedelje zbog komplikacija nastalih od upale pluća, rekao je njegov nećak Dag.

Rođen 1926. u Kanadi, glumac je u Holivud došao pedesetih godina prošlog veka i glumio u akcijama i dramama. Kao komičar, publiku je prvi put oduševio ulogom doktora u filmu "Avion" 1980. godine.

Nominovan je za Emi za ulogu detektiva Frenka Drebina u TV komediji "Policijski odred", a tog lika preneo je i na veliko platno u komičnom hit serijalu "Goli pištolj".

Poslednjih godina, Nilsen je ostvario uloge u trećem i četvrtom delu "Mrak filma", kao i komediji "Film o superherojima".

Glumac se ženio četiri puta, i imao je dve ćerke.

(MONDO)
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Pon Nov 29, 2010 2:37 pm

HOĆETE DA RADITE SA TIMOM BARTONOM?

Reditelj Tim Barton pozvao fanove da mu pomognu da napiše novu priču o superjunaku Stejnboju. FILMSKE VESTI V190164p0 Guliver/Getty images
Barton je uslugu zatražio na svom Twitter nalogu.

"Napišite nekoliko rečenica, a ja ću svaki dan odabrati najbolje i obaveštavati vas kako napreduje priča", napisao je reditelj "Alise u zemlji čuda" na Twitteru.

Stejnboj se prvi put pojavio u kratkom filmu "Stainboy world" koji je nastao po romanu "The melancholy death of oyster boy".

(MONDO)

Ne vredi, koliko god da me povremeno razočara, ja njega prosto obožavam. Pa, pogledajte ga samo ovako čupavog i sa ovim blentavim osmehom FILMSKE VESTI 688483
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Evil_Angel Uto Nov 30, 2010 12:02 am

Lesli R.I.P Sad Sad Sad
Evil_Angel
Evil_Angel
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator

Total posts : 2185
Godina : 31
Location : Sabac
Joined : 01.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Emily Bronte Uto Nov 30, 2010 12:52 am

Evil_Angel ::Lesli R.I.P Sad Sad Sad
Emily Bronte
Emily Bronte
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2557
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Uto Nov 30, 2010 9:15 pm

Lenore , kao sto rekoh U AKCIJU!!!!!!!!!!!!! :

Kjuzak živi u vili na Senjaku

BEOGRAD - Holivudski glumac Džon Kjuzak ovih dana boravi u našem glavnom gradu gde snima film “Gavran” o poslednjim danima čuvenog američkog pesnika Edgara Alana Poa. Snimanje se uglavnom odvija noću na ulicama Beograda, a Kjuzak koji u Holivudu važi za ekscentrika doveo je u glavni grad Srbije čitav tim uključujući tu i ličnog kuvara, prijatelje, ali i telohranitelje. Beograd se ovih dana tokom noći prerušava u ulice američkog grada Baltimora iz 1849. godine, gde se i dešava radnja filma “Gavran” koja prati poslednjih pet dana u životu Edgara Alana Poa. Džon Kjuzak, koji u ovom filmu igra slavnog pisca, u Beograd je doputovao u subotu po podne, a odseo je u iznajmljenoj vili na Senjaku u koju je smestio i čitav tim pomoćnika koje vodi svuda sa sobom. Tu su, između ostalih, i njegov lični kuvar, kao i telohranitelj.
Iako je poznato malo detalja vezanih za samo snimanje u Beogradu, pretpostavlja se da će se ekipa kroz dve nedelje preseliti u PFI studio u Šimanovcima, odmah pošto se još jedan holivudski film “Lock Out”, koji se trenutno tamo snima, privede kraju. Neke od scena za film će se paralelno snimati u Beogradu i Budimpešti, s tim da je veći deo produkcije u Mađarskoj zbog poreskih olakšica koje ova zemlja nudi. Inače, čim su se pojavile prve fotografije sa snimanja “Gavrana” na setu u Budimpešti, krenula su nagađanja hoće li Kjuzak uspeti da iznesi lik jedne takve veličine kakav je Po, onako kao to publika očekuje. Reditelj ovog ostvarenja Džejms Mektig izjavio je da je film izmišljena priča, ali da će svi poznati elementi pesnikovog karaktera biti uključeni u ovaj triler.
- Biće puno krvi, što nekako i ide uz film o Edgaru Alanu Pou i njegovo stvaralaštvo. Ima puno mračnih i paranaoidnih elemenata u stvarima koje je Po postigao kao pisac, a koje želim da prenesem na veliko platno. Želim da publiku prenesmo u Baltimor s kraja 19. veka, ali kroz Poov pogled na svet - objasnio je Mektig.
Inače, nakon niza filmskih promašaja i loših uloga, ove godine je doživeo svojevrsnu filmsku renesansu. Naime, kako mu je pre nekoliko godina karijera krenula nizbrdo, Kjuzak se tako povukao u sebe, a činjenica da ga je poremećena obožavateljka Emili Lederman uhodila, sve dok nije uhapšena, naterala ga je da se dodatno izoluje.
Zanimljivo je da je tokom ovog profesionalno lošeg perioda snimio i parodiju “War, Inc” u kojoj je igrao i naš glumac Sergej Trifunović, a budući da je sada u “Gavranu” dobio manju rolu ponovo će imati priliku da na velikom platnu sarađuje sa Kjuzakom. Trifunović je tada svoju saradnju sa Kjuzakom ocenio kao veoma kreativnu.
- Sa Džonom Kjuzakom sam se konsultovao najviše. On je vrlo inspirativan i talentovan lik, pun sjajnih predloga i motivacije. I, naravno, sa Hilari Daf, koja mi je verenica u filmu - ispričao je Trifunović pre dve godine za “Blic”. Scene filma „Gavran” snimaju se noću na gradskim ulicama, a za dve nedelje ekipa prelazi u studio u ŠimanovcimaDžon Kjuzak je iz Mađarkse doveo i ličnog kuvara .

(BLIC)

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/220564/Kjuzak-zivi-u-vili--na-Senjaku
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Uto Nov 30, 2010 9:30 pm

Hm hm hm, mada treba razmotriti i ova noćna snimanja na ulicama Beograda... Gde li bi to moglo da se događa?
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Uto Nov 30, 2010 9:49 pm

Hmmmmmmm...... ko zna , mozda po nekim budzacima , a mozda i ne !!!! Valjda ce iscureti neka informacija vise ! bounce
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Uto Nov 30, 2010 11:57 pm

Dobra je stvar što će ekipa biri tu cele dve nedelje. Tako da ima vremena da se "diksretno" raspitamo.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Pon Dec 06, 2010 11:44 pm

Nikad dosta "Pirata sa Kariba"

Četvrti nastavak još nije ni završen, a već je u planu snimanje petog i šestog.
"Holivud riporter" prenosi da studio "Dizni" planira u narednih godinu dana da paralelno snimi još dva dela "Pirata sa Kariba", kao što je "Vorner bros" uradio sa poslednjih dva dela "Harija Potera".
Zna se da će Džoni Dep reprizirati ulogu kapetana Džeka Speroua, ali nije poznato ko će tumačiti ostale uloge. U četvrtom delu, koji se trenutno snima, partnerka mu je Penelope Kruz.

(MONDO)

Novi film Merilin Monro?!

Džordž Lukas planira da kompjuterskim "čarolijama" na velikom platnu okupi pokojne zvezde Holivuda.

"San" piše da je Lukas, tvorac serijala "Ratovi zvezda", otkupio prava na razne filmske materijale koje će upotrebiti kako bi glumce koji su decenijama mrtvi uklopio u svoj novi film.
Tako će se rame uz rame naći Merilin Monro, Džejms Din, ser Alek Ginis, Orson Vels, Barbara Stenvik i drugi.
Nije poznato koja će biti radnja ovog filma koji će svakako predstaviti nove granice u tehnologiji, piše "San".

(MONDO)

O ZABOGA PUSTITE LJUDE DA POCIVAJU NA MIRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FILMSKE VESTI 970597
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od xXxHushHushxXx Pon Dec 06, 2010 11:45 pm

eeemmmm... a che da bude Orlando u "Piratima"???? kako bez njega????
xXxHushHushxXx
xXxHushHushxXx
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator

Total posts : 2023
Godina : 31
Location : Dark Chest Of Wonders
Joined : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Billja Heartagram Pon Dec 06, 2010 11:48 pm

neće Orli da glumi Sad ni Keira..ali Johnny hoće I love you
Billja Heartagram
Billja Heartagram
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 3893
Godina : 32
Location : In Ville's pants xD Berane bre :D
Joined : 11.08.2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000001789800

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od xXxHushHushxXx Pon Dec 06, 2010 11:50 pm

eeem, zashto Orli neche da glumi???? nije da mi je Will neshto, ali mislim.... ali dobro... Johnny je tu... jippieeee!!!!!!!!!!
xXxHushHushxXx
xXxHushHushxXx
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator

Total posts : 2023
Godina : 31
Location : Dark Chest Of Wonders
Joined : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Billja Heartagram Pon Dec 06, 2010 11:55 pm

ja sam to još odavno čula,kad su završili prethodni dio..i Johnny se razmišljao da li da glumi,ali ipak hoće,jer film ne bi bio FILM bez njega Very Happy I love you
Billja Heartagram
Billja Heartagram
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 3893
Godina : 32
Location : In Ville's pants xD Berane bre :D
Joined : 11.08.2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000001789800

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Uto Dec 07, 2010 12:00 am

Lenore ::Dobra je stvar što će ekipa biri tu cele dve nedelje. Tako da ima vremena da se "diksretno" raspitamo.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kjuzak snima ispred Skupštine

BEOGRAD - Film „Gavran“, sa Džonom Kjuzakom u glavnoj ulozi, juče je ceo dan sniman ispred Skupštine grada, a foreporteri „Blica“ prvi su zabeležili atmosferu sa snimanja.Centar grada pretvoren je u stari Baltimor. Iz Starog dvora uniformisani ljudi iznose na nosilima devojku prekrivenu ćebetom i brzo je ubacuju u kočiju koja je čekala ispred. Na crnoj kočiji piše „Ambulance“. Čim se zatvore vrata, konji pojure od Skupštine prema ulici, ali samo nekoliko sekundi, dok iz režije ne jave da je scena snimljena.
Policajci u uniformama sede na kočijama s natpisom „Baltimore police“ i spremni su za snimanje. Nekoliko devojaka u raskošnim haljinama iz 19. veka čeka da počne njhova scena. Često ulaze u Skupštinu, gde se nalazi još glumaca u elegantnim odelima koji na kratko izađu napolje da pogledaju snimanje.
Sve vreme radnici zaduženi za scenografiju prave dimnu zavesu kako bi što bolje bila dočarana atmosfera Baltimora sa polovine 19. veka, kada je smeštena radnja filma „Gavran“.
Ovo ostvarenje govori o poslednjim danima života Edgara Alana Poa, a pored Džona Kjuzaka, u filmu igraju Luk Evans i Alis Iv, dok manju ulogu ima i Sergej Trifunović.
Inače, brojni prolaznici juče nisu mogli da priđu mestu snimanja, pa čak ni delu obližnjeg Pionirskog parka, gde je bilo raspoređeno obezbeđenje.

Ma Lenore i ja bismo se usunjale nekako...malo trep-trep malo na kvarnjaka i eto nas !
Razz
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Uto Dec 07, 2010 12:32 am

PA BREEEEEEE!!! Evil or Very Mad
Kako se nikad ne nađemo na pravom mestu u pravo vreme???
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od stone hearted darling Sre Dec 08, 2010 4:59 pm

bio je Kjuzak u Plasticu u cetvrtak, pre dve nedelje, bila je drugarica, pa mi je rekla... prvo sam se soknula sta ce on tamo, ali onda sam se setila da je cetvrtkom dobra muzika tamo... a ja njega tako gotivim, i njegovu sestru Joan, ne znam ko mi je simpaticniji!
stone hearted darling
stone hearted darling
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2791
Godina : 38
Location : razorblade's edge
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Čet Dec 09, 2010 1:38 am

Eto zašto treba da izlazimo povremeno i na fensi mesta. Ko nam je sad kriv...
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od stone hearted darling Ned Dec 12, 2010 12:25 am

Ali, je l' mozete vi Kjuzaka da zamislite u Plasticu? Mislim, kome je uopste palo na pamet njega tamo da vodi?! To je 100% onaj Sergej... Ali, opet, stvarno, ali stvarno je cetvrtkom tamo drugacija atmosfera, i drugacija ekipa, i muzika, tako da mozda i nije bilo lose... ja se nesto uvek brinem da se ne izblamiramo kolektivno kad nam dodje tako neko sa strane...
stone hearted darling
stone hearted darling
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2791
Godina : 38
Location : razorblade's edge
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Ned Dec 12, 2010 12:35 am

stone hearted darling ::... ja se nesto uvek brinem da se ne izblamiramo kolektivno kad nam dodje tako neko sa strane...

Delimo isti osecaj.......
ja inace razmisljam da li ima svrhe da nosim sa sobom knjigu sto sam od sestre dobila - Gavran - original + 10 prevoda uradjenih na srp.jeziku , za svaki slucaj ako naletim na doticnog glumca , pa da ga pitam za posvetu......hmmmmmmm kako bi reagovao ako bi ga pitala da se potpise kao EAP Razz
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od xXxHushHushxXx Ned Dec 19, 2010 4:49 pm

xXxHushHushxXx
xXxHushHushxXx
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator

Total posts : 2023
Godina : 31
Location : Dark Chest Of Wonders
Joined : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Billja Heartagram Ned Dec 19, 2010 6:27 pm

I love it Smile ali ništa bez Orlanda.. i Keire.. Crying or Very sad
Billja Heartagram
Billja Heartagram
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 3893
Godina : 32
Location : In Ville's pants xD Berane bre :D
Joined : 11.08.2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000001789800

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od xXxHushHushxXx Ned Dec 19, 2010 9:42 pm

aa, ja jedwa chekam... ima da budem na swakoj projekciji.... Sparrow for Life!!!!!!!!!!! I love you
xXxHushHushxXx
xXxHushHushxXx
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator

Total posts : 2023
Godina : 31
Location : Dark Chest Of Wonders
Joined : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Billja Heartagram Pon Dec 20, 2010 12:08 am

i ja jedva čekam I love you ali biće mi čudno bez Orlanda.. Sad
Billja Heartagram
Billja Heartagram
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 3893
Godina : 32
Location : In Ville's pants xD Berane bre :D
Joined : 11.08.2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000001789800

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od xXxHushHushxXx Pon Dec 20, 2010 5:22 pm

pa, Willu ne treba The Fountain of Youth, koja je predmet potrage u 4. delu, jer je Will besmrtan... tako da on i Elizabeth ne bi imali shta da rade, osim da se ljubawishu pomalo.... xD xD
xXxHushHushxXx
xXxHushHushxXx
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator

Total posts : 2023
Godina : 31
Location : Dark Chest Of Wonders
Joined : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Uto Dec 21, 2010 4:37 pm

Džoni Dep u ulozi Koske Šmeka

Holivudski glumac Džoni Dep igraće u filmskoj adaptaciji knjiga za decu o Koski Šmeku.Dep će igrati Kosku Šmeka u filmu koji je zasnovan na knjigama irskog pisca Dereka Lendija.
Glavna junakinja knjige je 12-ogodišnja devojčica Stefani. Ona ulazi u čarobni svet i upoznaje Kosku Šmeka. Njih dvoje će pokušati da spreče negativca da upotrebi moćno oružje protiv sveta.
Film u bioskope stiže 2013. godine.

( B92 )

Inace knjigu , po kojoj se snima film je kod nas izdala izdavacka kuca Evro-Giunti i ima je u prodaji i kazu kako je veliki hit , evo linka za knjigu :
http://www.evro-giunti.com/Evro%20giunti%20sajt3/smek.html
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Sre Dec 22, 2010 3:46 am

Sviđa. Samo da Barton prihvati da režira...
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Ned Dec 26, 2010 10:26 pm

Kameron traži "Borbenog anđela"

Opasnog robota Alitu na otpadu pronalazi misteriozni doktor Ido. Ona se ne seća ni ko je, ni odakle je došla, ali Ido zna njenu drevnu svrhu - da odigra ključnu ulogu u ratu koji će doneti smrt i uništenje.
Film je adaptacija istoimene japanske grafičke novele, a Kameron je zajedno sa autorom Jukitom Kiširom adaptirao scenario.
Trostrukog oskarovca u narednom periodu očekuje snimanje još dva nastavka "Avatara", čiji je izlazak planiran za 2013. i 2014. godinu.

(MONDO)

Nikolas Kejdž u trileru "Medaljon"

Triler "Medaljon" pratiće muškarca koji očajnički traži svoju ćerku po ulicama Njujorka. Scenario je napisao Dejvid Gugenhajm, a ne zna se ko će tumačiti sporedne uloge.
Vest, režiser prvog dela "Lare Kroft", sa Kejdžom je već sarađivao 1997. godine na akcionom filmu "Con air".
Kejdža uskoro očekuje snimanje nastavka filma "Ghost rider", čiji je izlazak planiran za 2012. godinu.

(MONDO)

Guliver u novoj avanturi

Komičar Džek Blek igra običnog čoveka koji želi da napiše priču o Bermudskom trouglu, ali nakon brodoloma završava na ostrvu na kom žive malecni ljudi. Prvi put ima šansu da se neko ugleda na njega, a svoje nove male prijatelje uspeva da ubedi da je predsednik ostrva Menhetn i veoma važna osoba.
Film je režirao Rob Leterman, a ostale uloge tumače Džejson Sigel, Emili Blant, Amanda Pit i Kris O'Daud.
https://www.youtube.com/watch?v=y5cwETxtiv0&feature=player_embedded

(MONDO)

AMAN LJUDI STA JE VISE SA OVIM NASTAVCIMA !!!!!!!! PA JEL SU ONI NORMALNI ????!!!! VIDEH PRE NEKI DAN DA SNIMAJU I NASTAVAK FILMA ZALJUBLJENI SEKSPIR

Shocked
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Pon Jan 03, 2011 4:20 pm

NAJAVE FILMOVA KOJE MOŽEMO OČEKIVATI SLEDEĆE GODINE - PODUŽI JE TEKST PA ĆU POSTAVITI SAMO LINK

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268?yyyy=2011&mm=01&dd=03&nav_id=483414
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Ned Jan 09, 2011 5:20 pm

Hobit se vraća u "Hobita"

Glumac Ilajdža Vud ponovo će glumiti Frodoa Baginsa, iako tog lika nema u knjizi "Hobit".Problematična adaptacija Tolkinovog prvenca "Hobit" biće podeljena u dva filma, a produkcija je odlučila da Vud reprizira svoju ulogu iz trilogije "Gospodar prstenova".
Pošto se hobit Frodo ne pojavljuje u prvoj knjizi, scenaristi su odlučili da taj problem reše tako što će mu ostareli Bilbo Bagins, centralni lik romana, prepričavati svoje avanture u filmu.
Mladog Bilboa glumiće Martin Frimen, a ne zna se da li će Ijan Holm ponovo glumiti starijeg hobita.

(MONDO)

Bred Pit glumi Lenona?

Glumac je zainteresovan za ulogu najpoznatijeg "Bitlsa" u biografskom filmu."Dejli star" piše da je Bred Pit (46) u pregovorima o snimanju filma o životu Džona Lenona, a bio bi potpisan i kao producent.
"Lenonova udovica Joko Ono nema posebnih želja što se tiče glumca koji bi tumačio 'Bitlsa', zanima je jedino da scenario verno prikaže njegov život", piše list.
Pit se još uvek nije oglasio povodom ove priče.

(MONDO)
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Billja Heartagram Ned Jan 09, 2011 5:55 pm

yeiiiiiiiiii Frodo is back <3
Billja Heartagram
Billja Heartagram
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 3893
Godina : 32
Location : In Ville's pants xD Berane bre :D
Joined : 11.08.2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000001789800

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Sub Jan 15, 2011 12:29 am

Hale Beri glumi Aretu Frenklin

Krajem prošle godine Areta Frenkin poslala je medijima zvanično saopštenje u kojem je pisalo da je u planu ekranizovanje njene biografije u kojoj bi glavnu ulogu igrala Hale Beri.
Glumica tada nije želela da potvrdi da će tumačiti legendarnu Aretu Frenklin, ali sada američki mediji prenose da je Oskarovka pristala da igra u filmu zajedno sa Denzelom Vašingtonom i Terensom Hauardom.
Hale će igrati Aretu u zrelim godinama, dok kasting za glumicu koja će tumačiti pevačicu u mladosti još traje.

(MONDO)
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Jadranka Ned Jan 23, 2011 6:49 pm

Dauni Jr odustao, Dep pregovara

Robert Dauni Jr odustao je od uloge u filmu "Oz, the Great and Powerful", Diznijevog prednastavka "Čarobnjaka iz Oza". Studio pregovara sa Džonijem Depom oko preuzimanja glavne uloge.
Režiser Sem Rejmi snimiće priču o mladom mađioničaru grandioznog držanja prinuđenog da pobegne iz putujućeg cirkusa. Tornado zahvati balon kojim on beži i baca ga u zemlju Oz u kojoj vladaju dve veštice.
Džoni Dep na proleće treba da počne snimanje filma "Dark Shadows" u režiji Tima Bartona, kao i da igra u filmu "The Lone Ranger" u režiji Gora Verbinskog.
Inače, Robertu Dauniju Jr ovo je drugi projekat od kojeg je odustao a koji je planiran za 2011. godinu. U novembru je odustao od uloge u ostvarenju "Gravity".

( B92)

Vikiliks na velikom platnu

Bilo je samo pitanje vremena kada će se neki holivudski studio dosetiti da snimi film... U planu je snimanje filma o osnivaču sajta Vikiliks Džulijanu Asanžu. Film će biti snimljen po knjizi australijskog reportera Endrua Faulera "The most dangerous man in the world".
Producenti filma su Beri Džozefson i Mišel Krum koji su film opisali kao "triler dramu", piše "Varajeti".
Knjiga po kojoj će biti snimljen film obuhvata celokupan Asanžoc život - od detinjstva, osnivanja sajta, pa do hapšenja zbog navodnog silovanja.

(MONDO)


Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Lenore Pon Jan 24, 2011 1:28 am

E znači, od ovoga mi se povraćalo kad sam pročitala danas. A ja nisam neko ko lako dobije nagon za povraćanjem.
LEAVE THE MAN ALONE ALREADY!!!
Evil or Very Mad

Naravno, ovo se odnosi na mog miljenika Asanža.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od stone hearted darling Pon Jan 24, 2011 2:02 pm

Da nam se Dzoni malo ne angazuje previse, pa da se smuci ljudima... Nadam se da ce malo da pocne da bira uloge, kao nekad... Ovo sa Turistom mu uopste nije trebalo, koliko sam obavestena, film je propast i na zapadu...
stone hearted darling
stone hearted darling
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2791
Godina : 38
Location : razorblade's edge
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od xXxHushHushxXx Pon Jan 24, 2011 5:47 pm

stone hearted darling ::Da nam se Dzoni malo ne angazuje previse, pa da se smuci ljudima...

ja sam čula da se snimaju i peti Pirati.... scratch
xXxHushHushxXx
xXxHushHushxXx
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator
HIM dolazi u Srbiju!Trčiš po karte i postaješ moderator

Total posts : 2023
Godina : 31
Location : Dark Chest Of Wonders
Joined : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Billja Heartagram Pon Jan 24, 2011 10:08 pm

OK za Pirate,dobar je svaki dio..mada je ipak 5 djelova previše Neutral
Billja Heartagram
Billja Heartagram
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 3893
Godina : 32
Location : In Ville's pants xD Berane bre :D
Joined : 11.08.2010

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000001789800

Nazad na vrh Ići dole

FILMSKE VESTI Empty Re: FILMSKE VESTI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu