Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Ovaj forum je preseljen na novu adresu:

www.vampireheart.net

Join the forum, it's quick and easy

Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Ovaj forum je preseljen na novu adresu:

www.vampireheart.net
Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

+3
VilleLover
stone hearted darling
Chris
7 posters

Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_lcap88%Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_rcap 88% 
[ 7 ]
Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_lcap0%Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_lcap0%Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_lcap0%Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_lcap12%Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? I_vote_rcap 12% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 8
 
 

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Chris Pet Jan 08, 2010 4:38 am

III??
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od stone hearted darling Pet Jan 08, 2010 2:14 pm

Mene Villence... Kad preterano proziva Gasa... Ali to je valjda i normlano, najvise njegovih intervjua gledam, sigurno bi me i neko drugi iznervirao da pricaju i daju intervjue... Ikada...
stone hearted darling
stone hearted darling
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2791
Godina : 38
Location : razorblade's edge
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od VilleLover Pet Jan 08, 2010 5:25 pm

mislim da je to kao prozivanje Gasa neka njihova fora..ne mislim da je sve onako kako mi vidimo.
Ne znam, nije me niko iznervirao.Mislim i da jeste neko, to bi bio Ville, jer ono, sto Stone kaze, njegovih intervjua sam se najvise i nagledala..i ono..fokus on Ville.
Mozda na nekom nastupu kad je bio odvaljen maximalno..i ono, pevao je shitty ..eto, samo tad I guess.
Tako da, ae Ville. Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? 783317
VilleLover
VilleLover
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 7114
Godina : 31
Location : Uzice
Joined : 29.07.2008

http://www.myspace.com/akica

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Chris Pet Jan 08, 2010 5:47 pm

Eeee, to i mene iznervira kad vidim. A, jbt, bar zbog fanova bi mogao da bude svoj...
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od LinDe Sub Jan 09, 2010 1:19 am

Ville.
Jer:
1.Kao što Stone reče nekad preteruje sa prozivanjem Gasa
2.Amerikanizacija -_-
Iako mi je Bam u svom idiotluk ok, mislim da je on donekle kriv što se Ville onoliko propio,što se dešavaj takve stvari da FINSKI band prvo izdaje spotove i cdove na drugom kontinentu i slično.
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Djuki Valo Sub Jan 09, 2010 1:32 am

Ville,mozda zvuci mnooogo glupo,ali me nervira zato sto ja sad bas,bas mrsav,sama kost i koza...ali,ozbiljno...Very Happy
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od LinDe Sub Jan 09, 2010 1:43 am

E u pravu si jbt osušio se
Shocked


Nema,sad mora u Srbiju na sarmu itd Very Happy
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Djuki Valo Sub Jan 09, 2010 2:17 am

To sam i ja rekla...Par sarmi,leskovackih pljeskavica,pecenja i pasulja...i ima on da se vrati u normalu...Very Happy
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Emily Bronte Ned Jan 10, 2010 1:12 am

Ville me je iznervirao nedavno ovim novim i glupavim tetovažama!!! Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? 206871
I iznervira me svaki put kad počne da lupa kako će jednog dana ponovo da se odvali od alkohola i ostalih gluposti! You stupid man!!!!!! Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? 899330

Ali, opet, sve nas na kraju iznervira Ville verovatno jer ga i volimo toliko pa ne možemo da ostanemo ravnodušne. Wink
Emily Bronte
Emily Bronte
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2557
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od VilleLover Ned Jan 10, 2010 1:38 am

I iznervira me svaki put kad počne da lupa kako će jednog dana ponovo da se odvali od alkohola i ostalih gluposti! You stupid man!!!!!!

e upravo to!
Sad najnoviji clanak iz kerranga valjda je na istu foru..
Mislim, ne znam...jbte, radi sa svojim zivotom sta hoces vala, ako ti mislis da tako treba!Ja stvarno vise nemam zivaca da slusam izjave tog tipa..glupo je&jadno!
i da, volim ga too much da bih ostala ravnodusna..
zato kad procitam tako nesto..ono...zgrozim se...i ne shvatam kako tako intelektualno bice moze da izvaljuje toliko besmislica -.-


Iako mi je Bam u svom idiotluk ok, mislim da je on donekle kriv što se Ville onoliko propio,što se dešavaj takve stvari da FINSKI band prvo izdaje spotove i cdove na drugom kontinentu i slično.

ovo je totalno tacno.

Sto se pica itd tice, Ville kao da je kopirao Bamov life style..a nije mu godilo nikako...
i ne znam..kontam da mi i ove izjave tipa "hocu da pijem ponovo" ne bi toliko smetale kad bih znala da Ville ima granicu neku...but nouuu..Ville kad pije, ono...otkida se Razz -.-
VilleLover
VilleLover
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 7114
Godina : 31
Location : Uzice
Joined : 29.07.2008

http://www.myspace.com/akica

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Jadranka Ned Jan 17, 2010 1:20 pm

Dakle , evo moram da otvorim dusu...u poslednje vreme me nervira ko god da stoji iza cele promocije novog albuma...da li je to licno Villence , ceo bend , najverovatnije je to menadzer ako ga imaju ili ko vec...Naime , vrhunac mi je bio juce na FB i MS stranicama HIM -a postavljen novi klip u kome Ville prica o Heartkiller ( sto smo mi ovde svi vec videli ) ali nije stvar u tome - vec sto je video bio dostupan samo za US trziste...Aman vise...Shvatam ja da su ljudi ambiciozni , da je americko trziste veliko i da imaju zelju da nesto naprave i tamo , ali da li to treba raditi na ustrb verne publike iz Evrope (pre svega ) zbog koje su i u SAD saznali za njih. Mislim da to nije uopste fer a to rade vec neko vreme sa vecinom propagadnog materijala vezanog za novi album . I po komentarima ljudi iz drugih drzava se vidi da je svima krivo...javio se neki lik iz Finske koji kaze da ni on ne moze da vidi klip..pa zamislite to bi bilo kao kad bi recimo R.Corba ili V.Gogh ili neko drugi odavde prvo izbacio spot recimo za Sloveniju ili bilo koju drugu zemlju a mi ovde ko ovce sheep beeeeeee....Mislim videli ste objavljena je turneja za SAD i to imaju poprilicno koncerata a mi ovde gledamo u Pasulj i drzimo fige da drze koncert bar negde u blizini...

Nemojte da me pogresno shvatite JA NJIH OBOZAVAM I love you ali ovo mi je stajalo tu negde pa reko da bacim na " papir " Very Happy da mi bude lakse...i jeste mi lakse....
E dobro sad kad sam zavrsila odoh da slusam SCARED TO DEATH - celo jutro mi je u usima ova pesma , probudila sam se sa njom u glavi a obozavam kad mi se to desi ....


PS.UPSSSS JA SAD TEK VIDELA ...AL SAM SE JA RASPISALA...SORRY NA GNJAVAZI.... Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? 957763
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od LinDe Ned Jan 17, 2010 1:30 pm

Jadranka ja se skroz slažem sa tobom!!!!


Menadžment im najverovatnije to sređuje ali je tako preambiciozno što se te je**** Amerike tiče da me već sada nervira a mogu misliti kako će biti tokom godine...U avgustu će čini mi se imati nastup sa Green Day i My Chemical Romance na nekom skate festivalu....To tako nije mesto za HIM Crying or Very sad
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Jadranka Ned Jan 17, 2010 1:35 pm

E pa drago mi je da bar jos neko misli kao ja ... nadam se da nisam preterala pa da mi se zabrani pristup na forum xaxaxaxaxa Laughing zbog stava prema bendu...salim se ali , stvarno treba biti ponekad i kritican i realan a realnost je takva da je njima trenutno glavna prokupacija am.trziste i to je to...nadam se da ce se ubrzo opametiti i vratiti " svojim korenima " Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? 783317 ...
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od LinDe Ned Jan 17, 2010 1:38 pm

Ma ne verujem da bi se to zabranilo...sve ima svoju pozitivnu i negativnu stranu, tako i naš HIM s tom razlikom što je nama odnos pozirivna 98% a negativna 2% XD
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Emily Bronte Ned Jan 17, 2010 7:32 pm

Jadranka, sve što si rekla je skroz na mestu. I ne samo što im je promocija orijentisana samo ka američkom tržištu, nego stičem utisak da je i tamo nešto slabo odrađena, poput VD promocije. A to mi nije jasno jer sama izdavačka kuća ima profit od prodaje, trebalo bi malo više da insistiraju na tome, zar ne? Znate kako je kad, npr. Rihanna izda novi singl, to može biti najgore smeće, ali se uvek promoviše kao "NAJNOVIJI HIT" i neizbežno uvek i postane HIT samo zato što ga određena persona izvodi. Izvinjavam se Rihanni i njenim fanovima, uzela sam je čisto kao primer, nemam ništa protiv nje, čak mi je i ok njena nova pesma.
Emily Bronte
Emily Bronte
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2557
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od LinDe Ned Jan 17, 2010 7:38 pm

Sa tom razlikom što će Rihanna izaći u dekolteu i minijaturnoj krpi koja glumi suknju.
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Djuki Valo Ned Jan 17, 2010 7:42 pm

Hahhaha...Sad zamisljam Villenceta u minicu....Very Happy Wink What a Face affraid

JA msm da Ville mnooogo pada pod Bamov uticaj...Nekako mi izgleda kao da mu Bam komanduje...
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od LinDe Ned Jan 17, 2010 7:45 pm

Ne verujem da mu komanduje.više su loša kombinacija zajedno.Sad je i Bam na odvikavanju od alkohola.
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Djuki Valo Ned Jan 17, 2010 7:49 pm

Pa,nzm,meni tako izgleda,a mozda mi se samo prividja....Very Happy Lepo si rekla,u svakom slucaju,bas su losa kombinacija...Msm da ako "ostanu zajedno" samo ce se sve vise pokopavati,kako vec da se izrazim...
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od LinDe Ned Jan 17, 2010 7:52 pm

Kapiram te.A jbg valjda je to takav način života...non stop piju i vuku se po pormocijama,koncertima,žurkama i dalje piju....Onda stvar samokontrole ili šta već.
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Djuki Valo Ned Jan 17, 2010 8:01 pm

Shvatam ja da taj posao nosi mnogo veliku odgovornost,odricanje i nerviranje,ali msm da alkohol i droga(ae sad malo preterujem) nisu resenje da se pobegne od toga...Postoji mnogo drugih bolij nacina,ali mozda im je i slava udarila u glavu....Very Happy Ville deluje prisebno,ali ipak....
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao? Empty Re: Da li vas je i ko od clanova u nekom trenutku mnogo iznervirao?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu